Equip humà curs 2013-2014

Treballadors i quadre pedagógic de l’escola pel curs 2012-2013

CICLE INFANTIL – PARVULARI

COETSSílvia
Núria i Mònica

P3

TEI Tèc. Ed. Inf. P3: Beatriz Ruiz

GEGANTSSandra S.
Quimi i Sònia
UNICORNSCarme C.
Helena

P4

GATSRaquel P.
Susanna.
OCELLS
Alba
Lola

P5

GATS
Gemma
Maribel
Coordinació P3 – P4 – P5 : Anna Bassons

CICLE MITJANS

VOLCANS
Mercè C.
Conchi

1r

ABELLES
Laura G.
Gemma C.
LLOPS
Mar
Maria

2n

VETERINARIS
Imma F.
Núria A..
ESCALADORS
Montse R.
Pilar H

3r

BUSCADORS DE MINERALS
Anna Mª.
Encarna
TALLERISTES
Cosir: Susana C.Teatre: Anna
Jardineria: Just Espelt
Papiroflexia: Helena L.
Pintura: Imma
Ciències: Laura G.
Informàtica: Anna Mª Muñoz
Cuina: Anna B.
Volum: Mercè C.
Coses de casa: Mª Àngels
Jocs de pati i de taula: Montse R.
Dansa: Mar R.
Coordinació 1r – 2n – 3r: Sònia Perea

CICLE GRANS

CIENTÍFICS
Emma
Tere

4t

CLASSE DEL CINEMA
Ester U
Raquel M
SOMIATRUITES
Dolors
Marina

PATUFAIRES
Lorena H.
Robert
GAME OVER
Laura A.
Sebas

PUNT I A PART
Eugeni
Laura P
TALLERISTES
Ceràmica: Teresa Ribes
Hort:Jordi B.
Teatre: Anna
Pintura: Emma M.
Espai i dimensions: Toni V
Animació: Anna A.
Titelles: Laura Alcaraz
Ciències: Ester U.
Còmic: Lorena H.
Biblioteca: Dolors B.
Informàtica: Eugeni Fdez
Cuina: Anna Bas.
Coordinació 4t – 5è – 6è : Toni Velilla
Especialista de Música: Jordi Álbesa
Especialista de d’Ángles: Àgata Albero, Lorena
Especialista d’Educació Física: Judit Rañé i Francesc
Cooordinador d’Informàtica: Eugeni Fernàndez
Coordinadora de l’estona del mig dia: Anna Aroca
Equip Psicopedagògic: Raquel Martínez, Petri Cano i Susana Castro
Mestres de suport: Anna B.
Equip de Gestió:
Direcció: Anna Bassons
Cap d’Estudis: Sònia Perea
Secretaria: Toni Velilla
Altre personal de l’escola
Consergeria: Jose Maria Martínez / Andrés Gallego
Auxiliar Administrativa: Xavier Castillo
Socis i treballadors de la Cooperativa
Personal de cuina: Rosana Barrull, Empar García, Amparo Gómez, Loli Gordón, Empar Martínez, Amelia Vicente, Montse Farreres.
Cap de personal i secretaria: Victòria Martorell
Cap de cuina: Ina García
Neteja: Sheila, Anna, Enriqueta, Josefa i Juani